18-20 sierpnia (piątek-niedziela) Góra Zamkowa w Grudziądzu zamieni się w strefę klubową ChillHill. Mamy program na 3 dni

Będzie to weekend wypełniony dobrą muzyką, pysznym jedzeniem i koktajlami oraz doskonałą zabawą. To okazja, by za dnia wspólnie relaksować się na leżakach, a wieczorem dać się ponieść imprezowym rytmom.

Góra Zamkowa w Grudziądzu przekształci się w strefę klubową ChillHill. FOT. MARYLA RZESZUT

W piątek i sobotę imprezowanie przewidziane jest do godz. 2.00 w nocy a w niedzielę do godz. 20.30.

PROGRAM CHILL-HILL NA GÓRZE ZAMKOWEJ:

18 SIERPNIA (piątek)

Godz. 16.00-21.00 – Mike G

Godz. 21.00-2.00 – Funk Dee

19 SIERPNIA (sobota)

Godz. 16.00-21.00 – Eddie D. + J.Gem (live act)

Godz. 21.00-2.00 – DNU

20 SIERPNIA (niedziela)

Godz. 14.00-19.00 – Wonsky

Godz. 19.00-20.30 – Joanna & J.Gem (piano & live vocal)

Partnerem głównym jest Piotr Całbecki, marszałek województwa kujawsko-pomorskiego. Wydarzenie dofinansowano z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

18-20 sierpnia (piątek-niedziela) Góra Zamkowa w Grudziądzu zamieni się w strefę klubową ChillHill. Mamy program na 3 dni

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu