27 stycznia w Grudziądzu – gala wręczenia aktorce Ewie Błaszczyk Nagrody im. ks. Pasierba. Honory za wierność wartościom chrześcijańskim i humanistycznym

Ogólnopolską Nagrodę im. ks. prof. Janusza Pasierba aktorka EWA BŁASZCZYK odbierze w teatrze w Grudziądzu 27 stycznia (piątek). Gala rozpocznie się o godz. 19.00. Będzie recital „Pozwól mi spróbować jeszcze raz!”

Ewa Błaszczyk – wybitna aktorka teatralna i filmowa już 22 lata walczy o wybudzenie swej córki Oli. Mówi: – „Powinna się degenerować przy tak długim leżeniu, a jest lekka poprawa, więc te wektory jakoś się nie zgadzają…” Ewa Błaszczyk założyła fundację „Akogo?” i systemowo rozwiązuje problemy osób w śpiączce. W jej klinice „Budzik” wybudziło się właśnie setne dziecko…

Nagroda im. ks. prof. Janusza Pasierba przyznana została przez Kapitułę artystce wielkiego formatu, niezwykłej osobowości twórczej, wielkiej humanistce, bardzo zaangażowanej w pomoc charytatywną.

Nagroda ta przyznawana jest osobom, które swoją postawą i działalnością dają świadectwo wierności wartościom chrześcijańskim i humanistycznym.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

27 stycznia w Grudziądzu – gala wręczenia aktorce Ewie Błaszczyk Nagrody im. ks. Pasierba. Honory za wierność wartościom chrześcijańskim i humanistycznym

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu