24 grudnia zestawy wigilijne będzie wydawać bezdomnym i żyjącym w ubóstwie Towarzystwo im. Brata Alberta przy ul. Parkowej 22 a

Zestawy potraw wigilijnych 🥘🍲dla osób bezdomnych lub żyjących w niedostatku będą wydawane 24 grudnia od godz. 12.00 do 14.00 w siedzibie Koła Grudziądzkiego Towarzystwa Pomocy im. Brata Alberta przy ul. Parkowej 22 a w Grudziądzu.

🍣🥮🥧Kiedy osoby potrzebujące takiej pomocy mogą przyjść?

Wydawanie posiłków odbywać się będzie w sobotę, w godzinach od 12.00 do 14.00. 🎄🎄Jest to akcja „Organizacja Wieczerzy Wigilijnej dla osób bezdomnych lub żyjących w niedostatku z terenu Grudziądza”.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

24 grudnia zestawy wigilijne będzie wydawać bezdomnym i żyjącym w ubóstwie Towarzystwo im. Brata Alberta przy ul. Parkowej 22 a

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu