25 stycznia na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu rozpocznie się remont. Będzie tu mniej miejsc dla samochodów

Nie da się uniknąć ograniczenia miejsc parkingowych w czasie przebudowy. Zapowiadana modernizacja właśnie rusza. Jeden z najważniejszych parkingów w centrum Grudziądza zostanie zmodernizowany i unowocześniony. Posadzona będzie zieleń.   

– Remont ma na celu poprawę komfortu korzystania z tego parkingu a wszelkie utrudnienia są nieuniknione w procesie modernizacji – informuje Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu i przeprasza za wszelkie utrudnienia.

Modernizację, która zmieni parking przy ul. Sienkiewicza w nowoczesny obiekt, przeprowadzi firma Indigo. Parking ten podlega Strefie Płatnego Parkowania. Ruch jest tu wielki zwłaszcza w dni targowe, kiedy to kierowcy przyjeżdżają na zakupy na pobliskim rynku. Nawierzchnia parkingu jest w coraz gorszym stanie. Grudziądzanie czekają na rozpoczęcie remontu i przebudowę tego placu. Pierwsze roboty ziemne ruszyły tu jesienią i przed nastaniem zimy je wstrzymano.

(marz)  

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

25 stycznia na parkingu przy ul. Sienkiewicza w Grudziądzu rozpocznie się remont. Będzie tu mniej miejsc dla samochodów

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu