26 marca po południu, z uwagi na transport specjalnym pojazdem turbiny gazowej na budowę elektrowni, inaczej kursują tramwaje: zamiast linii nr 2 jest „jedynka” do dworca PKP

Zarząd Dróg Miejskich poinformował, że przez miasto przejedzie nietypowy pojazd ponadnormatywny transportujący turbinę gazową do bloku gazowo – parowego CCGT budowanego w Grudziądzu. Konieczne są zmiany w komunikacji miejskiej. Obowiązują do 4 rano 27 marca.

26 marca ruch tramwajowy na odcinku RZĄDZ – AL. 23 STYCZNIA został wstrzymany.

Ostatni tramwaj z TARPNA do os. RZĄDZ odjechał o godz. 16.51. Ostatni tramwaj z os. RZĄDZ do TARPNA odjechał o godz. 17.20.

Począwszy od godziny 17. 15 na trasie Al. 23 STYCZNIA – RZĄDZ i od godziny 17.30 na trasie RZĄDZ – AL. 23 STYCZNIA uruchomiona jest autobusowa komunikacja zastępcza AT.

Trasa przejazdu linii AT prowadzi ulicami: Focha, Włodka, Chełmińska, Kraszewskiego, Konstytucji 3 Maja, RZĄDZ. Powrotnie tą samą trasą.

Przystanek końcowy i początkowy dla tej linii znajduje się na al. 23 Stycznia przy Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Częstotliwość kursowania zastępczej linii autobusowej AT odpowiada kursom linii T2 w dzień powszedni.

Na czas prac, na trasie Dworzec Kolejowy – TARPNO, uruchomiona zostanie dodatkowo linia tramwajowa nr 1, która będzie kursować od godziny 17.00 do godzin wieczornych.

Zmiany w organizacji ruchu obowiązują do 27 marca, godz. 04.00.

MZK przypomina, że od 1 marca pasażerowie mają bezpośrednie połączenie z TARPNA do os. MNISZEK, liniami 19 i 22.  

Informacji w zakresie zmian w stałej organizacji ruchu udziela Sekcja Inżynierii Ruchu Zarządu Dróg Miejskich w Grudziądzu, ul. Ludwika Waryńskiego 34A, tel. 56 66 30 823

zdm@zdm.grudziadz.pl

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

26 marca po południu, z uwagi na transport specjalnym pojazdem turbiny gazowej na budowę elektrowni, inaczej kursują tramwaje: zamiast linii nr 2 jest „jedynka” do dworca PKP

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu