28 lipca otwarcie kopert w przetargu na remont ul. Tatrzańskiej w Grudziądzu. Mieszkańcy Mniszka doczekali się modernizacji tej drogi

Zarząd Dróg Miejskich w Grudziądzu rozpisał przetarg na remont ulicy Tatrzańskiej na osiedlu Mniszek.

Jaki zakres robót przewiduje się dla wykonawcy? Ulica Tatrzańska przebudowana zostanie na całej długości. Wymieniona zostanie wysłużona nawierzchnia jezdni, zjazdów, chodników i zatoki postojowej na nawierzchnię z kostki betonowej. Modernizacja ul. Tatrzańskiej zgodnie z planem powinna zakończyć się w połowie grudnia 2023 roku.

– Jest to kolejna ulica wymagająca pilnej przebudowy – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – To także kolejna w ostatnim czasie inwestycja, którą miasto przeprowadzi na osiedlu Mniszek. Mieszkańcy zgłaszali nam i wciąż zgłaszają ulice wymagające remontów. Zarząd Dróg Miejskich ma długą listę ulic przeznaczonych do modernizacji. Rozwijamy więc naszą ofensywę inwestycyjną w różnych częściach Grudziądza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

28 lipca otwarcie kopert w przetargu na remont ul. Tatrzańskiej w Grudziądzu. Mieszkańcy Mniszka doczekali się modernizacji tej drogi

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu