28 stycznia (niedziela) do ośrodka MORiW na plaży miejskiej w Rudniku będzie można dojechać specjalnym autobusem

W związku z biegiem organizowanym w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do plaży miejskiej w Rudniku kursować będą dodatkowe autobusy linii R.

MZK w Grudziądzu wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Odjazdy autobusów do Rudnika z przystanku przy ul. Południowej (obok dawnego hipermarketu Real): godz.10:05 i 10:25.

Odjazdy z Rudnika – przystanek linii R przy ul. Zaleśnej o godz. 12:25 i 12:45. Kurs realizowany jest do przystanku przy ul. Południowej (obok dawnego hipermarketu Real).

To w Grudziądzu dodatkowa zachęta do uczestniczenia 28 stycznia w imprezach zorganizowanych w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

28 stycznia (niedziela) do ośrodka MORiW na plaży miejskiej w Rudniku będzie można dojechać specjalnym autobusem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu