5 sierpnia w Czarcim Młynie w Grudziądzu – dobra muzyka na żywo. Wystąpią wokaliści Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka a o godz. 23.00 – scena letnia i taneczna

Zabrzmią takie przeboje jak „Małgośka”, „Jolka, Jolka” czy „Dmuchawce, latawce, wiatr” i inne. Zbigniew Poliszczuk przygotował swoich podopiecznych do kolejnego występu. Poprzedni – na dziedzińcu grudziądzkiego Ratusza – był bardzo udany.

Koncert w Czarcim Młynie rozpocznie się w sobotę, 5 sierpnia o godz. 21.00Do godz. 22.00 wstęp na imprezę będzie wolny.

O godz. 23.00 rozpoczną się dwie różne imprezy: Scena Letnia – DJ EXBI i Scena Taneczna – Paweł.

W sobotni wieczór w Czarcim Młynie każdy znajdzie coś dla siebie – zwolennicy różnych gatunków i brzmień muzycznych wybiorą odpowiednią dla siebie scenę.

Zapowiada się dobra zabawa!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

5 sierpnia w Czarcim Młynie w Grudziądzu – dobra muzyka na żywo. Wystąpią wokaliści Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka a o godz. 23.00 – scena letnia i taneczna

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu