Do 10 grudnia w godz. 10 -16 w Muzeum wypisywanie życzeń na kartkach z przedwojennym Grudziądzem

„Świąteczne życzenia z Grudziądza” to akcja Muzeum, które zaprasza od 6 do 10 grudnia do wypisania – przy przedwojennym biurku – kartek z życzeniami. Można przychodzić już od godz. 10.00 do 16.00.

Grudziądzkie kartki świąteczne ma dla mieszkańców Muzeum przy ul. Wodnej 3/5. FOT. MUZEUM

We wtorek, 6 grudnia w Muzeum im. ks. dra Władysława Łęgi w Grudziądzu przy ul. Wodnej 3/5 najpierw będzie można obejrzeć szopkę bożenarodzeniową (od godz. 10.00) a następnie udać się do kącika, w którym stoi piękne, przedwojenne biurko. Tam w godz. 10.00 – 16.00 otrzymacie grudziądzką kartkę świąteczną z limitowanej serii. Dodatkową atrakcją jest możliwość wypisania pocztówki przy nowym, muzealnym eksponacie – biurku wyprodukowanym około 1910 roku w grudziądzkiej fabryce S. Herrmann. Będąc w Muzeum warto obejrzeć szopkę bożonarodzeniową.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do 10 grudnia w godz. 10 -16 w Muzeum wypisywanie życzeń na kartkach z przedwojennym Grudziądzem

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu