7 września (czwartek) prezydent Grudziądza Maciej Glamowski spotka się z mieszkańcami w autobusie linii nr 22. Start: godz. 12.35, al. 23 Stycznia w kierunku Mniszka

– Chętnie rozmawiam z mieszkańcami. Bardzo cenię sobie bezpośrednie spotkania z ludźmi, dlatego robię to regularnie. Zapraszam do wspólnej przejażdżki autobusem – zachęca prezydent.

W autobusie też można porozmawiać z prezydentem Grudziądza.

W minioną sobotę grudziądzanie mieli okazję porozmawiać z prezydentem Grudziądza przy kawie nad jeziorem Tarpieńskim.

W czwartek, 7 września – kolejne spotkanie i możliwość rozmowy z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim.

Tym razem prezydent wsiądzie do autobusu grudziądzkiego MZK. O  godzinie 12.35 z al. 23 Stycznia w kierunku osiedla Mniszek wyruszy autobusem linii nr 22. Pasażerowie będą mieć okazję do zgłoszenia swoich uwag, pomysłów, spostrzeżeń.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

7 września (czwartek) prezydent Grudziądza Maciej Glamowski spotka się z mieszkańcami w autobusie linii nr 22. Start: godz. 12.35, al. 23 Stycznia w kierunku Mniszka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu