9 dyrektorów placówek oświatowych w Grudziądzu już z aktami powierzenia tej funkcji na kolejną kadencję

Akty odebrali podczas uroczystego spotkania w Refektarzu Ratusza z rąk prezydenta Grudziądza Macieja Glamowskiego i wiceprezydent Róży Lewandowskiej.

Dyrektorzy, którzy piastować będą swoje stanowiska przez następną kadencję, zyskali wysoką ocenę władz miasta.

– Wszystkie te osoby mają bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu swoich jednostek i będą to czynić kolejny raz z rzędu. Jestem spokojny o dalszy rozwój szkół pod ich skrzydłami – zapewnił prezydent Maciej Glamowski. – Dziękuję im za podjęcie się tego trudnego, odpowiedzialnego zadania. Słowa uznania za ich dotychczasową, pełną poświęcenia pracę dla grudziądzkiej oświaty.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

9 dyrektorów placówek oświatowych w Grudziądzu już z aktami powierzenia tej funkcji na kolejną kadencję

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu