Akcję „Budżet Lokatorski” ogłasza Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami. Ma na to 1 000 000 złotych

Mieszkańcy budynków spółki MPGN w Grudziądzu mogą wziąć udział w tej akcji i zdobyć pieniądze na ważne zadania, które podwyższą komfort mieszkania czy stan techniczny domu.

Wzorem roku ubiegłego Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami ogłasza kolejną edycję programu „Budżet Lokatorski”. Akcję kieruje do mieszkańców budynków MPGN.

Łączna pula pieniędzy przeznaczonych na przedsięwzięcia „Budżetu Lokatorskiego” to 1 000 000 złotych. Koszt zadania przeznaczonego na jeden budynek to maksymalnie 20 tysięcy złotych. Może to być projekt na zagospodarowanie podwórka i części wspólnych, remont, wykonanie małej architektury. Spośród złożonych propozycji spółka MPGN wyłoni najlepsze projekty do realizacji.

Własne pomysły mieszkańcy budynków MPGN-owskich mogą kierować do 21 listopada na adres mailowy: budzetlokatorski@mpgn.pl lub składać na piśmie w sekretariacie MPGN-u.  

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Akcję „Budżet Lokatorski” ogłasza Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami. Ma na to 1 000 000 złotych

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu