Akty mianowania odebrali nauczyciele, którzy zdali trudny egzamin. Uroczystość w Refektarzu Ratusza (zdjęcia)

Wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska wręczyła akty mianowania ambitnym nauczycielom, którzy rozwijają się zawodowo.  

Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza wręcza akty nadania nauczycielom w Refektarzu Ratusza.

Każdy wyróżniony nauczyciel musiał wcześniej złożyć wniosek i zadać niełatwy  egzamin.

– Otrzymanie aktu mianowania poprzedziło zdanie trudnego egzaminu – podkreśliła wiceprezydent Róża Lewandowska. – Cieszę się, że dzieci i młodzież powierzone zostaną opiece osób solidnie wykształconych i kompetentnych. Dbałość o jakość nauczycielskich kadr jest bowiem dla dobra tych wszystkich młodych ludzi, którzy pod ich kierunkiem będą się wychowywać, zdobywać wiedzę i wykształcenie. Wszystkim mianowanym nauczycielom szczerze gratuluję odniesionego sukcesu. Życzę im powodzenia w dalszych etapach zawodowej kariery, zadowolenia z wykonywanego zawodu i powodzenia w życiu osobistym. Solidnie zapracowali na ten awans zawodowy.

Nauczyciele, którym przyznano tytuł nauczyciela mianowanego:

1.     Irmina Ciekot

2.     Kamil Kurt

3.     Agata Matuszak

4.     Patryk Wójtowicz

5.     Karolina Taczyńska

6.     Anna Stawicka-Majas

7.     Joanna Angowska

8.     Joanna Hoffmann

9.     Kinga Dobrzańska

10. Maria Suchodolska

11. Agnieszka Adelman

Na wręczenie aktów mianowania przybyła część z nich. Ci, którzy wzięli udział w spotkaniu w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu, złożyli uroczyste ślubowanie, wstępując na ścieżkę dalszego rozwoju zawodowego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Akty mianowania odebrali nauczyciele, którzy zdali trudny egzamin. Uroczystość w Refektarzu Ratusza (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu