An Dreo e Karina zaśpiewają znane, włoskie piosenki w Grudziądzu 27 października (piątek). Wystąpią w klubie Akcent

To pierwsza i jedyna w Europie para wykonująca covery duetu Al Bano & Romina Power.

Są już 21 lat na scenie. Mają na koncie 4 płyty, single i teledyski. Zaliczyli też: zwycięstwo na Europejskim Festiwalu Coverów, koncert z 50-cio osobową Orkiestrą Symfoniczną na Festiwalu Kultury Włoskiej, gościnny występ w premierach na 55 Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Ponadto: liczne występy w programach śniadaniowych oraz ponad tysiąc koncertów w kraju i za granicą.

An Dreo e Karina nie bazują tylko na piosenkach coverowych. Stworzyli również swój autorski projekt (anykara). Mają znakomity kontakt z publicznością. Serwują sporą dawkę miłosnej, pozytywnej energii.

Podczas koncertu zabrzmią znane włoskie przeboje jak: Felicita, Volare, Ci Sara, Sempre Sempre, Sharazan, Liberta, Tu Soltanto Tu, Ti amo oraz wiele innych hitów.

Początek: 27 października (piątek) o godz. 19.30 w klubie Akcent. Cena biletów 40 zł. w przedsprzedaży i 50 zł w dniu koncertu.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

An Dreo e Karina zaśpiewają znane, włoskie piosenki w Grudziądzu 27 października (piątek). Wystąpią w klubie Akcent

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu