Andrzej Markuszewski od godz. 10 biegnie całą dobę, by pomóc 13-letniemu, choremu Kacprowi. Prowadzona jest zbiórka pieniędzy i nakrętek

Wystartował o godz. 10.00 na trasie przeznaczonej do biegów parkrun. Andrzej Markuszewski pokonuje pięciokilometrową pętlę na leśnej trasie, w szlachetnym celu: by pomóc w charytatywnej zbiórce pieniędzy na leczenie chorego, 13-letniego Kacpra.

Bieg Andrzeja Markuszewskiego ma trwać 24 godziny. Z godną podziwu determinacją ten biegacz zwraca naszą uwagę na wielką potrzebę pomocy choremu chłopcu.    

Można pomóc zbierając i dorzucając nakrętki do pojemników ustawionych przy wejściu do lasu od strony ronda księdza Popiełuszki, gdzie mają początek biegi parkrun.

Akcję pomocy Kacprowi wspiera Stowarzyszenie Niewidzialna Ręka, dorzucając do kosza nakrętki i trzymając kciuki za powodzenie ekstremalnego biegu Andrzeja Markuszewskiego. Do grona wspierającego Andrzeja Markuszewskiego dołączył też dziś m.in. Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. Po prostu – każdy, kto może, niech w tej akcji pomoże…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Andrzej Markuszewski od godz. 10 biegnie całą dobę, by pomóc 13-letniemu, choremu Kacprowi. Prowadzona jest zbiórka pieniędzy i nakrętek

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu