Atrakcje dla uczniów w czasie ferii. Trwają zapisy na zajęcia w Muzeum: z pieczenia ciastek, malarskie i inne. Jakie? Sprawdźcie!

Od 2 stycznia młodzi grudziądzanie mogą zapisywać się na zajęcia w Muzeum im. ks. dra Władysława Łęgi. Jakie warsztaty czekają na nich?                                       

Ferie zimowe potrwają od 31 stycznia do 12 lutego. Dzieci i młodzież już wiedzą, że w Muzeum mogą wziąć udział w ciekawych zajęciach. Wstęp jest płatny: 12 zł. od osoby (zarówno w grupie jak i indywidualnie). Zapisy pod tel. 56 – 46 590 63. Zgłoszenia przyjmują też: Dział Edukacji i Promocji oraz Muzeum Handlu Wiślanego FLIS. Organizatorzy uprzedzają, że w programie warsztatów mogą zajść zmiany.                                                                                                          

Program zajęć w budynku głównym Muzeum:

  • 31 stycznia – 2 lutego oraz 7-9 lutego 2023, godz. 10.00.  Masa mas – zajęcia dla grup zorganizowanych (maksymalnie 25 osób) w wieku od 6 do 10 lat; czas trwania: 60-90 minut. Zapisy od 2 stycznia, tel. 56 – 46 590 63 wew. 18
  • Od 31 stycznia do 1 – 2 lutego oraz 7 -9 lutego o godz. 10.00. Malarstwo od kuchni – zajęcia dla grup zorganizowanych (maksimum 25 osób) w wieku od 6 do 10 lat; czas trwania 60-90 minut.  Zapisy od 2 stycznia, tel. 56 – 46 590 63 wew. 18
  • Piątek – 3 i 10 lutego, godz. 10.00.  Zajęcia dla uczestników indywidualnych. Zapisy od 2 stycznia, tel. 56 – 46 590 63 wew. 18 Program zajęć w Muzeum Handlu Wiślanego FLIS przy ul. Spichrzowej:  Od 1 do 5 lutego:  Ciasteczkowy Zawrót Głowy – piekarnicze szaleństwo, podczas którego wypieczemy ciastka z pieczątką! Zapisy od 2 stycznia, tel. 56-46 590 63 wew. 62.
  • Od 8 do 12 lutego 2023 r.  Walentynkowe Serca – podaruj bliskiej osobie własnoręcznie wypieczone serce. Zapisy od 2 stycznia, tel. 56-46 590 63 wew. 62. Uwaga! Kto chciałby wybrać się do grudziądzkiego Muzeum 6 stycznia, niech przełoży zwiedzanie, gdyż w piątek (6 stycznia, Trzech Króli) będzie zamknięte. (marz) FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Atrakcje dla uczniów w czasie ferii. Trwają zapisy na zajęcia w Muzeum: z pieczenia ciastek, malarskie i inne. Jakie? Sprawdźcie!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu