Atrakcje na Dzień Dziecka i spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim w Parku Miejskim (zdjęcia)

Tłumnie przybyły dzieci z rodzicami na rozpoczęcie w naszym mieście Dnia Dziecka. Dorośli częstowali się kawą od prezydenta Grudziądza i rozmawiali z nim o sprawach miasta, osiedli, ich najbliższego otoczenia oraz o inwestycjach.

Przy pięknej pogodzie w sobotnie popołudnie najmłodsi grudziądzanie gremialnie bawili się na placu zabaw, byli chętni do malowania farbami samochodu, inni stali w kolejce po kolorowe uczesanie, baloniki od Geotermii czy watę cukrową. Było też stanowisko do malowania twarzy, do którego ustawiła się spora kolejka.   

Lekkoatleci GKS Olimpia Grudziądz prezentowali uczestnikom imprezy trening z techniki pokonywania płotków a judocy Olimpii po rozgrzewce trenowali pady, rzuty i walki na macie wśród drzew. Wzbudzali spore zainteresowanie.

Także panie mogły potrenować ćwiczenia odpowiednie dla poprawy sylwetki oraz dla kobiet w ciąży.

Na imprezę do Parku Miejskiego im. Piotra Janowskiego i na spotkanie z prezydentem Maciejem Glamowskim przybył m.in. Łukasz Kowarowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Grudziądzu.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Atrakcje na Dzień Dziecka i spotkanie z prezydentem Grudziądza Maciejem Glamowskim w Parku Miejskim (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu