Atrakcyjny, Dyskusyjny Klub Filmowy w teatrze już 18 stycznia. Obejrzymy „Ból i blask” Pedro Almodovara. Będzie niespodzianka

To w Grudziądzu kolejny wieczór według Jerzego Rębisza. Film hiszpański „Ból i blask” w reżyserii Pedro Almodovara  powstał w 2019 roku. Dodatkową atrakcją DKF-u będzie losowanie rysunku Mariusza Żebrowskiego.

DKF według Jerzego Rębisza przywołuje wspomnienia o tym wielkim miłośniku kina i w ogóle kultury. 18 stycznia (czwartek) znów powrócą klimaty filmowe, które szczególnie kochał pan Jerzy.
– Specjalnie dla widzów DKF-u mamy na czwartek niepowtarzalną niespodziankę – zapowiada Beata Kastner, rzecznik CK Teatr w Grudziądzu. –  Mariusz Żebrowski, który komentuje codzienność w rysunku, już po raz kolejny przygotował pracę tematycznie związaną z seansem. Tym razem inspiracją była osoba pana Jerzego Rębisza. Szczegóły podamy przed seansem. A rysunek Mariusza Żebrowskiego w drodze losowania trafi do jednego z naszych widzów.
Początek DKF-u w teatrze o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł (przedsprzedaż) i 15 zł (w dniu seansu).

(marz)

Rysunek Mariusza Żebrowskiego.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Atrakcyjny, Dyskusyjny Klub Filmowy w teatrze już 18 stycznia. Obejrzymy „Ból i blask” Pedro Almodovara. Będzie niespodzianka

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu