Autobusy linii sezonowej T dowiozą mieszkańców na plażę w Tarpnie! Już od 16 lipca (rozkład jazdy)

Od soboty (16 lipca) kursować będzie w Grudziądzu sezonowa linia autobusowa T, którą pasażerowie dojadą do nowej plaży nad jeziorem Tarpieńskim!

Na plaży w Tarpnie jest m.in. boisko do gry w siatkówkę. Można więc aktywnie spędzić czas.

Jest w Grudziądzu nowa plaża nad jeziorem Tarpieńskim, to trzeba do niej dojechać. Nie każdy dysponuje samochodem, a dzieci i młodzież musiała dotychczas iść spory kawałek od przystanku autobusowego linii miejskich.    

Począwszy od soboty, 16 lipca kursy z al. 23 Stycznia startować będą codziennie, także w weekendy, co godzinę od 9.45 do 19.45. Przewidzianych jest 11 kursów w każdym z kierunków.

Autobusy T kursować będą na trasie al. 23 Stycznia – Lipowa/Plaża Tarpno.

Bezpłatny wstęp na miejskie plaże w Tarpnie i Rudniku

– Takie były oczekiwania mieszkańców. Postanowiliśmy więc uruchomić dodatkową linię – mówi Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Przypominam tylko, że w tym sezonie wstęp zarówno do naszego ośrodka nad jeziorem Tarpieńskim, jak i nad jeziorem Rudnickim, jest bezpłatny. Teraz dostęp do obu miejskich ośrodków wypoczynkowych będzie jeszcze szerszy.

Nad jezioro Rudnickie od wielu lat mieszkańców wozi sezonowa linia R, która także już kursuje ulicami miasta.

Gospodarzem plaży w Tarpnie jest Miejski Ośrodek Rekreacji i Wypoczynku.

Zamieszczamy rozkład jazdy linii T.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Autobusy linii sezonowej T dowiozą mieszkańców na plażę w Tarpnie! Już od 16 lipca (rozkład jazdy)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu