Aż pojaśniało na alejach 23 Stycznia! Budynki odnawia Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami (zdjęcia)

Elewacje kamienic przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu nareszcie odzyskują swój urok! Termomodernizację prowadzi Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami. Koszt? Około 3,5 miliona zł.  

Cała pierzeja kamienic przy al. 23 Stycznia nie będzie już razić zaniedbanymi elewacjami, gdy powstanie tuż obok nowy obiekt Inkubatora Przedsiębiorczości (u zbiegu z ul. Toruńską). Pierwsza kamienica, sąsiadująca z budową Inkubatora Przedsiębiorczości już została odnowiona wcześniej. Kontrastowały z nią kolejne, zaniedbane kamienice, z ciągiem handlowym na parterze. Już się to zmienia. Budynki zostały ocieplone i zyskują nową elewację.

Kamienica odnowiona wcześniej (pierwsza z prawej) przy al. 23 Stycznia i jeszcze niedawno przykryte kamienice poddane termomodernizacji.

MPGN poddało termomodernizacji budynki przy al. 23 Stycznia 52, 54 i 56. Planuje wykonać wszystkie roboty do końca 2022 roku. Ich koszt to około 3,5 mln zł.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Zobaczcie, jak przebiegała termomodernizacja przy al. 23 Stycznia:

Ocieplone zostały ściany kamienic przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu.
Już odnowiona kamienica przy al. 23 Stycznia.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Aż pojaśniało na alejach 23 Stycznia! Budynki odnawia Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu