Bajkowe tramwaje jeździły w Grudziądzu z okazji Dnia Dziecka. Było wesoło, kolorowo i „orkiestrowo”… (zdjęcia)

Najmłodsi mieszkańcy Grudziądza mogli jeździć 1 czerwca niezwykłymi tramwajami – ozdobionymi przez Miejski Zakład Komunikacji a w jednym nawet grała Grudziądzka Orkiestra Dęta! Preferowała rozrywkowy repertuar, co podobało się wszystkim pasażerom.

Nie jeden, ale wszystkie tramwaje w Grudziądzu zmieniły się w barwne pojazdy dające radość dzieciom. W jednym z nich od godz. 16.00 grała Grudziądzka Orkiestra Dęta. Koncertowy tramwaj cieszył się ogromnym wzięciem. Dla dzieci przygotowano niespodzianki i konkursy. Najmłodsi grudziądzanie byli zachwyceni! Wielu zrobiło sobie pamiątkowe zdjęcia.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bajkowe tramwaje jeździły w Grudziądzu z okazji Dnia Dziecka. Było wesoło, kolorowo i „orkiestrowo”… (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu