Balonowy Dzień Dziecka na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu – 31 maja od godz. 17.00 do 20.00. Gry i zabawy dla całych rodzin!

Szczudlarze, plac zabaw w balonie, dmuchany zamek, gry, warsztaty, animacje! To niektóre atrakcje imprezy dla najmłodszych mieszkańców Grudziądza. Wstęp wolny.

Powitamy na błoniach nadwiślańskich nowy balon Grudziądzkiego Klubu Balonowego. Balon ten wyprodukowała renomowana czeska firma według projektu Kameli Flórez Oviedo, pracownika Urzędu Miejskiego. Balon posłuży do celów szkoleniowych i sportowych. Będzie uczestniczyć w pokazach lotniczych. Ma być atrakcyjnym elementem promocji Grudziądza.

Balon „Grudziądz” to nie jedyna atrakcja imprezy nad Wisłą. Na wspólną zabawę mogą liczyć całe rodziny. Obchody Dnia Dziecka na błoniach nadwiślańskich przewidziane są 31 maja (piątek) od godz. 17.00 do 20.00.

Wśród atrakcji: chrzest balonu, plac zabaw wewnątrz balonu, animacje dla dzieci, warsztaty z CPDIPR, dmuchany zamek, szczudlarze, gry wielkoformatowe, kącik sportowy GKS Olimpia, tarcza piłkarska.

Organizatorzy zapraszają!

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Balonowy Dzień Dziecka na nadwiślańskich błoniach w Grudziądzu – 31 maja od godz. 17.00 do 20.00. Gry i zabawy dla całych rodzin!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu