Bawimy się nad Wisłą! Lato trwa! W sobotę, 2 września marina zaprasza mieszkańców na Miejski Festyn Rodzinny „Przyjazny Grudziądz”!  

Będzie dużo dobrej muzyki, atrakcje dla dzieci i dorosłych oraz potańcówka przy piosenkach duetu Edmund Otremba – Teresa Chodyna. Początek 2 września o godz. 13.00. Wstęp wolny. To impreza sfinansowana z Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

Jakub Kopkowski objaśnia: – Jest to moje zadanie zgłoszone do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023, które zwyciężyło w głosowaniu z poparciem 863 mieszkańców. Organizacją wydarzenia zajął się wspaniały i profesjonalny zespół ludzi z Centrum Kultury Teatr.

Co przewidziano w ramach festynu?

Skoro to impreza rodzinna to będą atrakcje dla grudziądzan w różnym wieku. I dla dzieci, i dla dorosłych.

W sobotę (2 września) o godz. 13.00 występ rozpoczną soliści z Yamaha Szkoły Muzycznej w Grudziądzu. O godz. 13.50 rozpocznie się koncert Studia Piosenki Zbigniewa Poliszczuka a o godz. 14.30 – spektakl „Wiślana opowieść” w wykonaniu Teatru Lalek Igraszka.

Niezła zabawa dla najmłodszych szykuje się o godz. 15.30 – „Stwory Głodomory” – interaktywny koncert z udziałem postaci z Krainy Fantazji.  

Na zakończenie, o godz. 16.30  wystąpi dobrze znany i lubiany grudziądzki duet Edmund Otremba i Teresa Chodyna. Piosenki w ich wykonaniu na pewno porwą chętnych do tańca.

Dla dzieci ustawiony zostanie dmuchany park rozrywki i inne atrakcje. Będzie można obejrzeć wóz strażacki.

Nikt nie będzie głodny. Przewidziana jest piknikowa oferta gastronomiczna!

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Bawimy się nad Wisłą! Lato trwa! W sobotę, 2 września marina zaprasza mieszkańców na Miejski Festyn Rodzinny „Przyjazny Grudziądz”!  

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu