Będzie ładniej a wieczorem – jaśniej. W nowych wiatach autobusowych i tramwajowych. Montaż właśnie trwa (zdjęcia)

Dwie na przystankach autobusowych i dwie na tramwajowych. Nowe wiaty montowane są przy al. 23 Stycznia w Grudziądzu. Wszystkich będzie pięć, gdyż z czasem jeszcze dojdzie największa, przy Plantach. Koszt instalacji wiat to około 113 tysięcy złotych.

Z tego przystanku autobusy odjeżdżają w kierunku Tarpna. Już widać elementy nowej wiaty.

Nowe, przeszklone wiaty wyróżniać będzie to, że zostaną oświetlone wewnątrz. Pojawią się też  w nich podświetlane gabloty reklamowe. Do miejsc na przystankach, gdzie są ustawiane, wcześniej doprowadzone zostały przewody elektryczne. Na przystanku autobusowym w kierunku Tarpna już widać, jakie nowe ławki zostaną zamontowane. Na przystanek przy Plantach przywieziono dziś nowe gabloty.

W najbliższych dniach zostaną zamontowane cztery takie wiaty – po dwie na przystankach autobusowych i tramwajowych. W dalszej kolejności zainstalowana zostanie piąta, największa wiata. Stanie ona na przystanku autobusowym przy Plantach, zaś mniejsza, obecnie tam montowana, zostanie przeniesiona na drugą stronę ulicy, w pobliżu postoju taxi.

(marz)

Fot. Maryla Rzeszut

Na przystanek przy Plantach (al. 23 Stycznia) przywieziono dziś nowe elementy wiaty.
Tu będzie nowa wiata tramwajowa. Przystanek na al. 23 Stycznia.
Przystanek autobusowy na al. 23 Stycznia. Stąd autobusy jadą w kierunku Tarpna.
Elementy nowej wiaty montowane są też na przystanku przy al. 23 Stycznia, skąd autobusy odjeżdżają w kierunku dworców.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Będzie ładniej a wieczorem – jaśniej. W nowych wiatach autobusowych i tramwajowych. Montaż właśnie trwa (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu