Betonowanie torowiska tramwajowego w Grudziądzu. Specjalistyczne roboty na ulicy Toruńskiej (zdjęcia, film)

Trwają roboty przy modernizacji torowiska na ul. Toruńskiej w Grudziądzu. Wykonywane jest m.in. betonowanie. Mieszkańcy obserwują prace i mają nadzieję na przyspieszenie remontu.    

W miniony wtorek i czwartek zintensyfikowano prace przy modernizacji torowiska tramwajowego na ul. Toruńskiej. Tempo prac wysokie jest też dziś.

Na ulicę Toruńska wjechał ciężki sprzęt do betonowania torowiska. Wielu przechodniów a także mieszkańców z okien swoich mieszkań przy tej ulicy obserwuje roboty. Betonowanie prowadzone jest od skrzyżowania z ulicą Kwiatową w kierunku al. 23 Stycznia.

Zarząd Dróg Miejskich uprzedził, że ze względu na rozmiar pompy mogły wystąpić utrudnienia w ruchu pieszych po obu stronach ulicy Toruńskiej.

(marz)

FOT. i WIDEO: MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Betonowanie torowiska tramwajowego w Grudziądzu. Specjalistyczne roboty na ulicy Toruńskiej (zdjęcia, film)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu