Chcecie pomalować budkę dla ptaków i wziąć ją do domu? Leśniczy zaprasza na parking przy ul. Warszawskiej już 25 lutego (sobota) o godz. 10

Chcecie się zrelaksować w kontakcie z przyrodą? W sobotę, 25 lutego przy parkingu leśnym na osiedlu Lotnisko będzie można pomalować i zabrać do domu budkę lęgową dla ptaków. Wstęp wolny.

Wykonane w lesie przez Kamila Bileckiego fotografie, których ekspozycję otwarto w Galerii Grudziądzkiej.

Centrum Edukacji Ekologicznej przygotowało wspólne malowanie ptasich apartamentów. Rozpocznie się w sobotę o godzinie 10.00. Potrwa do godz. 13.00. Budki dla naszych skrzydlatych przyjaciół pomalowane zostaną maskującymi barwami, które „wtopią” się w otoczenie, w barwach ochronnych przed drapieżnikami.

Leśniczy Lasów Komunalnych Mateusz Cieślakiewicz zapowiada, że będzie można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o ptakach gniazdujących w budkach i o potrzebie wieszania budek lęgowych.

Kto chciałby przyłączyć się do akcji, niech przyjdzie 25 lutego o godz. 10.00 na parking leśny przy ul. Warszawskiej na osiedlu Lotnisko. Nie trzeba się zapisywać!

(marz)

przez

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Chcecie pomalować budkę dla ptaków i wziąć ją do domu? Leśniczy zaprasza na parking przy ul. Warszawskiej już 25 lutego (sobota) o godz. 10

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu