Czworo zwycięzców konkursu na patronów nowych tramwajów Moderus Beta poznaliśmy na Jarmarku św. Mikołaja

Kto wygrał konkurs na nazwy nowych (częściowo niskopodłogowych), grudziądzkich tramwajów Moderus Beta? Wyniki ogłoszono podczas Jarmarku św. Mikołaja na Rynku.

Nazwy dla tramwajów wymyślili: Monika Dobrzeniecka, Marcel Biernacki, Aleksandra Wiśniewska i Magdalena Kobylarz. I oni właśnie otrzymają nagrody: b𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 𝗼𝗸𝗿𝗲𝘀𝗼𝘄𝗲 𝟵𝟬-𝗱𝗻𝗶𝗼𝘄𝗲, które uprawniają do jazdy 𝗻𝗮 𝗼𝗯𝘀𝘇𝗮𝗿𝘇𝗲 𝗴𝗺𝗶𝗻𝘆-𝗺𝗶𝗮𝘀𝘁𝗼 𝗚𝗿𝘂𝗱𝘇𝗶𝗮̨𝗱𝘇 i g𝗺𝗶𝗻𝘆 𝗥𝗼𝗴𝗼́𝘇́𝗻𝗼.

Po przyznaniu nagrody zwycięzcy będą mogli wybrać rodzaj biletu: 𝗻𝗼𝗿𝗺𝗮𝗹𝗻𝘆 lub 𝘂𝗹𝗴𝗼𝘄𝘆. Okres obowiązywania biletu: 𝗼𝗱 𝟭 𝘀𝘁𝘆𝗰𝘇𝗻𝗶𝗮 𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗿𝗼𝗸𝘂. 

Zgłoszone do 10 listopada propozycje patronów przyjmował 𝙒𝙮𝙙𝙯𝙞𝙖ł 𝙆𝙤𝙢𝙪𝙣𝙞𝙠𝙖𝙘𝙟𝙞 𝙈𝙞𝙚𝙟𝙨𝙠𝙞𝙚𝙟 𝙐𝙧𝙯𝙚̨𝙙𝙪 𝙈𝙞𝙚𝙟𝙨𝙠𝙞𝙚𝙜𝙤 𝙬 𝙂𝙧𝙪𝙙𝙯𝙞𝙖̨𝙙𝙯𝙪 i przekazał 𝙆𝙤𝙢𝙞𝙨𝙟𝙞 𝙆𝙪𝙡𝙩𝙪𝙧𝙮, 𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙞 𝙏𝙪𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞 do zaopiniowania.

 Wybór patronów trwał od 14 listopada do 1 grudnia. Patroni dla czterech nowych tramwajów wybrani zostali po uwzględnieniu opinii  𝙆𝙤𝙢𝙞𝙨𝙟𝙞 𝙆𝙪𝙡𝙩𝙪𝙧𝙮, 𝙎𝙥𝙤𝙧𝙩𝙪 𝙞 𝙏𝙪𝙧𝙮𝙨𝙩𝙮𝙠𝙞.

Są to: 1. Wiktor Kulerski – wydawca i publicysta Gazety Grudziądzkiej, walczył o polskość.

2. Józef Włodek – prezydent Grudziądza w II RP (najdłużej urzędujący).

3. Generał Józef Haller – dowódca „Błękitnej Armii”.

4. Bronisław Malinowski – lekkoatleta Olimpii Grudziądz, dwukrotny medalista olimpijski w biegu na 3 km z przeszkodami (złoto na IO w Moskwie).

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Czworo zwycięzców konkursu na patronów nowych tramwajów Moderus Beta poznaliśmy na Jarmarku św. Mikołaja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu