Do 30 czerwca seniorzy zapisują się na II semestr Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy. I semestr i honorowe dyplomy już na koncie 44 studentów! (Zdjęcia)

Na podsumowaniu I semestru zorganizowanym w teatrze był spektakl, przemówienia oraz spotkanie przy kawie i ciastkach.

Wspólne zdjęcie uczestników podsumowania I semestru w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy w Grudziądzu.

– Na początku I semestru wręczyliśmy seniorom 51 indeksów. Siedem osób przerwało naukę ze względów zdrowotnych. W II semestrze, na życzenie słuchaczy, zmienimy zasady uczestnictwa w zajęciach – zapowiada Daria Boguszyńska, koordynator projektu. – Nie będzie obowiązku brania udziału we wszystkich zajęciach tylko w wybranych. Słuchacze z aprobatą przyjęli dotychczasowy program realizowany w Międzypokoleniowym Centrum Wiedzy. Niemniej wzbogacimy go o zajęcia z jogi i rekreacyjne ćwiczenia na siłowni.   

W teatrze nie mogło zabraknąć spektaklu! Przygotowany został pod kierunkiem reżysera Krzysztofa Rotnickiego a wystąpili w nim słuchacze I semestru MCW.

Gośćmi honorowymi podsumowania I semestru byli: posłanka Iwona Michałek, poseł Tomasz Szymański, prezydent Grudziądza Maciej Glamowski i wiceprezydent Szymon Gurbin.  

Prezydent Maciej Glamowski pogratulował seniorom ukończenia I semestru, wytrwałości, dociekliwości i kreatywnych dyskusji podczas zajęć. – Cieszy to, że Międzypokoleniowe Centrum Wiedzy rozwija się a słuchacze realizują swoje ambitne plany w jesieni życia. Brawa należą się za część artystyczną przygotowaną przez naszych dzielnych studentów – mówił na zakończeniu I semestru w teatrze prezydent Maciej Glamowski.

W zakończonym semestrze letnim seniorzy uczestniczyli w  wykładach z różnych dziedzin, m.in. ekonomii, ochrony zdrowia, wiedzy obywatelskiej, informatyki.  

Trwają zapisy na drugi semestr. Dokumenty można składać w grudziądzkiej marinie przy ulicy Portowej 8, lub wysłać na adres e-mail: mcw@um.grudziadz.pl

MARYLA RZESZUT


Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do 30 czerwca seniorzy zapisują się na II semestr Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy. I semestr i honorowe dyplomy już na koncie 44 studentów! (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu