Do końca marca można składać dokumenty o przyjęcie dziecka do przedszkola miejskiego w Grudziądzu

Wnioski można kierować najwyżej do trzech placówek. W rekrutacji do przedszkoli mogą brać udział dzieci urodzone w 2020 roku i starsze.

FOT. MARYLA RZESZUT

Rodzice nadal mają możliwość ubiegać się o miejsce dla dziecka w przedszkolu. Dokumenty należy składać maksymalnie do trzech placówek. W jednym wniosku wymienić trzeba jedno, dwa lub trzy przedszkola. Wygenerowany z systemu elektronicznego wydruk składa się tylko w placówce umieszczonej na pierwszej pozycji czyli w przedszkolu pierwszego wyboru.

Kto nie złoży wniosku w formie papierowej, spowoduje to nieujęcie dziecka w rekrutacji.

Wniosek w formie elektronicznej dostępny jest tutaj. (https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/grudziadz/News)

21 kwietnia nastąpi ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych przez komisje rekrutacyjne. Rodzice dziecka, które zostało zakwalifikowane do przedszkola, do 28 kwietnia mogą złożyć pisemne potwierdzenie woli przyjęcia dziecka do placówki. Brak oświadczenia spowoduje nieujęcie dziecka na liście przyjętych.

Postępowanie uzupełniające rozpocznie się 22 maja a składanie wniosków zakończy się 26 maja.

Oprac. (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do końca marca można składać dokumenty o przyjęcie dziecka do przedszkola miejskiego w Grudziądzu

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu