Do końca września można wypożyczać sprzęt wodny na plażach miejskich  w Rudniku i w Tarpnie. Autobusy sezonowe R i T kursują do 17 września

Wypożyczalnie na plażach miejskich w Grudziądzu otwarte są codziennie w godz. 10.00-18.00 (ostatnie wypożyczenie o godz. 17.00).

Takie kajaki można wypożyczyć na plaży Tarpno w Grudziądzu. FOT. MARYLA RZESZUT

Do dyspozycji plażowiczów są m.in. kajaki, rowery wodne, łódki i deski SUP.

Jeszcze kursują autobusy sezonowe R i T na grudziądzkie plaże miejskie w Rudniku i Tarpnie. Będą jeździć do 17 września włącznie.

Linie autobusowe nr 11 i nr 15 (kursy dodatkowe) będą funkcjonowały do 30 września. Linia nocna N z trasą przejazdu przez ul. Rataja będzie kursowała do 30 września.

Od 1 października wszystkie kursy linii nocnej N wykonywane będą ul. Magazynową.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Rowery wodne na plaży w Tarpnie.
Rozkład jazdy na plażę Tarpno.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do końca września można wypożyczać sprzęt wodny na plażach miejskich  w Rudniku i w Tarpnie. Autobusy sezonowe R i T kursują do 17 września

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu