Do seniorów należała sobota (30 września) w grudziądzkim teatrze! Była dobra zabawa przy ładnych piosenkach i losowanie upominków (zdjęcia, wideo) 

Dwa koncerty z okazji Grudziądzkiego Dnia Seniora wypełniły występy KS Wesoła Wiara, Chóru ZNP Kaganek pod dyrekcją Henryka Otrzechowskiego, duetu Edmund Otremba i Teresa Chodyna oraz Krystyny Giżowskiej. W przerwie był słodki poczęstunek.

Grudziądzcy seniorzy chwalili koncert i dobrze bawili się na swoim święcie w teatrze.

Pierwszy koncert o godz. 14.00 otworzył Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza z gościem – Radosławem Sikorskim. Życzyli szacownej publicznościdobrej zabawy i miłego spędzenia czasu a poseł Tomasz Szymański – patron i „motor” imprezy dla seniorów był na obu koncertach. Przywitał ze sceny grudziądzan w jesieni wieku, prowadził losowanie upominków i widać było, że dobrze bawił się wraz z publicznością. 

Wieczorny koncert o godz. 18.00 otworzyła wiceprezydent Grudziądza Róża Lewandowska. Mówiła m.in., że przebywanie z seniorami, którzy są doświadczonymi ludźmi, poprawia nastrój i podbudowuje.   

Komplet widzów na widowni był na obu koncertach.

Było losowanie upominków np. sokowirówki, poduszek, blendera, suszarki do grzybów itp. W przerwie seniorzy udali się na słodki poczęstunek i kuluarowe rozmowy. W foyer teatru oglądali wystawę prac słuchaczy Międzypokoleniowego Centrum Wiedzy a na parterze – bardzo ciekawą ekspozycję modeli (głównie statków i okrętów), którą przygotowali Jan Golombek i Andrzej Szulc.

Publiczność śpiewała z wykonawcami znane piosenki a na zakończenie – przeboje Krystyny Giżowskiej „Złote obrączki i róże” oraz „Przeżyłam z tobą tyle lat”!

 TEKST, FOT I WIDEO: MARYLA RZESZUT

Przeżyłam z tobą tyle lat” – śpiewa grudziądzka publiczność na widowni.

Na koncercie dla seniorów w teatrze był Stanisław Nowacki (pierwszy z prawej).
W przerwie w foyer teatru spotykali się „starzy znajomi”…
Na scenie teatru w Grudziądzu Krystyna Giżowska.
Modele statków i okrętów prezentowali Jan Golombek i Andrzej Szulc.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Do seniorów należała sobota (30 września) w grudziądzkim teatrze! Była dobra zabawa przy ładnych piosenkach i losowanie upominków (zdjęcia, wideo) 

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu