Drugi dzień Jarmarku Spichrzowego na plus! Festiwal Muzycznych Legend sprawdził się (zdjęcia)

Pogoda wytrzymała do nocy w niedzielę, dzięki czemu na zakończenie Jarmarku Spichrzowego – na nadwiślańskich błoniach, odbyły się koncerty a ostatni występ – grupy Abba Gold – przy księżycu. Publiczność bawiła się przy dobrze znanych przebojach, kończąc w znakomitych nastrojach Festiwal Muzycznych Legend.

Zespół Abba Gold przypomniał dobrze znane przeboje, które publiczność śpiewała z artystami.

Koncert podobał się widzom, a także… samym artystom, którzy podziwiali scenerię: malownicze spichrze, oświetlone lampami i księżycem. Muzycy dziękowali też ekipie, która zapewniła efektowane iluminacje ze sceny.

W drugim dniu festiwalu wystąpili także wcześniej: Dua Lipa Tribute Do It Like Dua i Ed Sheeran Experience.  Muzyka w wykonaniu zespołów i wokalistów wiernie kopiujących znane gwiazdy, naśladujących swoich idoli, przyjęta została w Grudziądzu ciepło. Jeśli festiwal będzie powtórzony w za rok, publiczności nie zabraknie.

Na pożegnanie z Abba Gold publiczność wyjęła telefony i – gdy zabrzmiała piosenka „Thank you for the music” – setki światełek zapaliły się nad tłumem widzów…

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Drugi dzień Jarmarku Spichrzowego na plus! Festiwal Muzycznych Legend sprawdził się (zdjęcia)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu