Dzieci i opiekunki z przedszkola na Rządzu przyjęła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. Mówi: – Na takie spotkania trzeba znaleźć czas

Dzieci z Przedszkola Miejskiego na Rządzu odwiedziły wiceprezydent Grudziądza Różę Lewandowską, której złożyły życzenia świąteczne. Miały okazję przekonać się gdzie pracują władze miasta.

Kontakty z placówkami oświatowymi Róży Lewandowskiej, wiceprezydent Grudziądza są stałe i bardzo dobre, jako że przez wiele lat zawodowo związana była ze środowiskiem nauczycielskim. Zna doskonale problemy grudziądzkich szkół i przedszkoli. Nie odmówiła więc prośbie dzieci i nauczycielek z przedszkola na Rządzu, które przed świętami chciały odwiedzić Ratusz i złożyć pani wiceprezydent miasta świąteczne życzenia.

– Z radością przyjęłam przedszkolaków. Na takie spotkania trzeba znaleźć czas. Porozmawialiśmy sobie świętach i innych ciekawych sprawach. Wręczyłam im wielkanocne upominki i poczęstowałam smakołykami – relacjonuje miłą wizytę wiceprezydent Róża Lewandowska. – Była to zarazem dobra okazja do pokazania dzieciom siedziby władz Grudziądza. Dzieci bardzo zainteresowało zwiedzanie Ratusza i poznanie miejsc, gdzie pracują władze miejskie i urzędnicy. Zobaczyły m.in. gabinety prezydenta i jego zastępców.  Podziwiały też piękną, reprezentacyjną salę – zabytkowy Refektarz. Mam nadzieję, że moi niecodzienni goście zapamiętają to spotkanie, pobyt w gmachu Ratusza i będą je wspominać z radością. Poza tym zyskały nową wiedzę o pracy samorządu. Wiedzą już gdzie prezydenci, urzędnicy i radni podejmują decyzje ważne dla Grudziądza.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dzieci i opiekunki z przedszkola na Rządzu przyjęła Róża Lewandowska, wiceprezydent Grudziądza. Mówi: – Na takie spotkania trzeba znaleźć czas

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu