Dzieci nie czekają na ferie, tylko – skoro już jest śnieg – lepią bałwany i cieszą się zimą! (Zdjęcia)

– Nareszcie jest śnieg, można lepić bałwana! – cieszą się dzieciaki na Nowym Tarpnie w Grudziądzu. Energicznie przystąpiły do toczenia śnieżnych kul na placyku przy ul. Stachury.

Najpierw ulepiły większego bałwana, a później dwa mniejsze – dla towarzystwa. Martwią się tylko, czy ich dzieło zbyt szybko nie stopnieje. Objaśniają ze znawstwem: – Fajnie, że jest od 0 do +1 stopni C, to śnieg się dobrze lepi, ale teraz potrzebujemy trochę mrozu, żeby bałwanki trochę dłużej tu postały. Bo jeśli się ociepli, to się roztopią…

 🙂Jak się podobają bałwanki? Min zadowolonych raczej nie mają…

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dzieci nie czekają na ferie, tylko – skoro już jest śnieg – lepią bałwany i cieszą się zimą! (Zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu