Dzień Pozytywnego Grudziądzanina przy Spichlerzu 57 po raz pierwszy. Pogoda dopisała, nastroje też. Zwłaszcza dzieciom, które mogły wybierać w atrakcjach

Nie tylko w samym Spichlerzu 57 udają się imprezy! Także w jego pobliżu można się świetnie bawić, co potwierdził Dzień Pozytywnego Grudziądzanina.

Od dnia, kiedy odrestaurowany Spichlerz 57 w Grudziądzu został otwarty, stał się on miejscem kreującym nowe wydarzenia w mieście, umożliwiającym aktywność różnym grupom, organizacjom, stowarzyszeniom. Podczas Dnia Pozytywnego Grudziądzanina od godz. 13.00 do 18.00 sporo się działo, a młodzi mieszkańcy mogli liczyć na udział w ciekawych warsztatach, „odlotowe” przypinki i różne niespodzianki.

Warto mieć dobre pomysły na uatrakcyjnienie życia kulturalnego w Grudziądzu. Jak np. Stowarzyszenie Jo – Pozytywny Ruch Miejski z panem Tomaszem Jonaszem Kujawskim, którego inicjatywa i projekt „Dzień Pozytywnego Grudziądzanina” został wybrany przez mieszkańców do realizacji w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego. Urząd Miejski włączył się do organizacji a mieszkańcy chętnie uczestniczyli w nowej imprezie.

Jak było? Atrakcyjnie i wesoło! Zobaczcie zdjęcia Mariusza Nasieniewskiego:

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dzień Pozytywnego Grudziądzanina przy Spichlerzu 57 po raz pierwszy. Pogoda dopisała, nastroje też. Zwłaszcza dzieciom, które mogły wybierać w atrakcjach

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu