Ogłoszony został przetarg na remont całej ulicy Kościuszki. Już kolejny raz. Otwarcie ofert nastąpi 17 listopada

Przetarg na modernizację ul. Kościuszki w Grudziądzu został ogłoszony 28 października. Po raz kolejny. Remont obejmie ulicę od skrzyżowana z ul. Anny Walentynowicz do Solnej. Otwarcie ofert wyznaczone jest na 17 listopada.

Nawierzchnia ul. Kościuszki w Grudziądzu wymaga remontu. FOT. MARYLA RZESZUT

Mieszkańcy czekają na porządną nawierzchnię drogi. Władze miejskie też są zdeterminowane  – poszukiwaniem wykonawcy, który nie wywinduje ceny.

W ramach przebudowy ulicy Kościuszki ma być wykonana nowa nawierzchnia, nowe chodniki i przebudowana kanalizacja deszczowa.  Planowane jest też zainstalowane energooszczędnego oświetlenia LED.   

Oferty otwarte zostaną 17 listopada.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ogłoszony został przetarg na remont całej ulicy Kościuszki. Już kolejny raz. Otwarcie ofert nastąpi 17 listopada

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Podobne wpisy:

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu