Dziś Ratusz otrzymał ponad 2,7 mln zł. na remont ul. Rybackiej. Przyznano też ponad 2 mln zł. na łącznik Toruńskiej z Kwiatową

Płyną do Grudziądza miliony na pilne inwestycje drogowe! Są pieniądze na bardzo ważne, wyczekiwane przez mieszkańców Grudziądza: modernizację Rybackiej i budowę drogi łączącej Toruńską, Kwiatową i Focha.

Są pieniądze na modernizację ul. Rybackiej w Grudziądzu, która pilnie wymaga remontu. FOT. MARYLA RZESZUT

– Otrzymaliśmy dziś 2 mln 722 tys. 500 złotych na przebudowę ulicy Rybackiej. Rozstrzygamy właśnie przetarg na wykonawcę tego remontu – informuje Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza. – Komisja przetargowa otworzyła koperty z ofertami i je analizuje.

Lada dzień można się więc spodziewać wybrania wykonawcy przebudowy ul. Rybackiej.

Ponadto przyznano Grudziądzowi 2 mln 7 tysięcy 500 złotych na budowę łącznika ulic:  Toruńskiej, Kwiatowej i Focha. Właśnie przygotowywany jest przetarg na wykonawcę budowy tego ważnego odcinka drogowego. Ogłoszony będzie w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

– Ta duża, pilnie potrzebna pula pieniędzy została Grudziądzowi przekazana  z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Obie inwestycje drogowe są niezwykle ważne dla grudziądzan.  Staramy się, aby zostały zrealizowane profesjonalnie i jak najszybciej – podkreśla prezydent Maciej Glamowski.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dziś Ratusz otrzymał ponad 2,7 mln zł. na remont ul. Rybackiej. Przyznano też ponad 2 mln zł. na łącznik Toruńskiej z Kwiatową

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu