Dziś (sobota) w marinie od godz. 11 – festyn integracyjny a o godz. 14 – kawa z prezydentem Maciejem Glamowskim. Będzie licytacja prac, gry, maraton zumby i DJ


To już III Integracyjny Festyn, który odbędzie się 25 maja (sobota). Zorganizowała go Szkoła Podstawowa nr 13. Impreza potrwa do godziny 18.00.

Wśród atrakcji festynu jest m.in. turniej plenerowej gry Mölkky (rozpocznie się o godz. 13.00). Gra polega na tym, iż zawodnik w swojej kolejce rzuca drewnianym zbijakiem tak, aby wywrócić nim upatrzone wcześniej, ponumerowane kręgle. Zadaniem jest uzbieranie 50 punktów. Jednak jeśli przekroczy się tę liczbę, traci się zdobyte punkty do 25.

O godzinie 14.00 rozpocznie się Kawa z Prezydentem Maciejem Glamowskim, który chętnie spotyka się z mieszkańcami, wysłuchuje ich opinii, uwag, ciekawych pomysłów. Jest to znakomita okazja do rozmowy o sprawach miasta, wymiany poglądów, podzielenia się informacjami.

Także o godz. 14.00 rozpocznie się Zumba z Dorotą Gacek. Dla chętnych – udział w maratonie zumby z instruktorem.

Tuż po godzinie 15.00 rozpocznie się przyjacielski turniej a pół godziny później – licytacja prac przygotowanych przez uczniów „trzynastki”.

Na zakończenie rozlegną się dyskotekowe rytmy, które zapewni DJ Adamski.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Dziś (sobota) w marinie od godz. 11 – festyn integracyjny a o godz. 14 – kawa z prezydentem Maciejem Glamowskim. Będzie licytacja prac, gry, maraton zumby i DJ

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu