„Dźwięki w godzinie ciszy” – Misterium Pasyjne na gitarę, perkusję i rysowanie piaskiem na szkle 16 marca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie

Zbliżają się Święta Wielkanocne. Wyjątkową formułę będzie mieć w tej świątyni w tym roku  Misterium Męki Pańskiej – na gitarę, perkusję i piasek.

Do kościoła na Tarpnie zaproszeni zostali Katarzyna Kurstak i Witold Wilk, którzy zaprezentują sceny Męki Pańskiej rysowane piaskiem na szkle, ilustrowane wykonywanymi utworami wielkopostnymi i kompozycjami autorów.

Misterium rozpocznie się w sobotę, 16 marca około godz. 19.00 po wieczornej mszy św. Wstęp wolny. Ksiądz kanonik Zbigniew Gański zaprasza!  

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

„Dźwięki w godzinie ciszy” – Misterium Pasyjne na gitarę, perkusję i rysowanie piaskiem na szkle 16 marca w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa i św. Ojca Pio na Tarpnie

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu