Elementy do tworzonych modeli WYKONUJE W DRUKARCE 3D grudziądzanin Jan Golombek, pasjonat tramwajów i znakomity modelarz (zdjęcia)

I kto powiedział, że seniorzy nie nadążają za najnowszymi technologiami ???

Senior Jan Golombek prezentuje element statku wykonany za pomocą drukarki 3D.

Modelarze wyróżniają się wyjątkową cierpliwością, ogromną wiedzą o wykonywanych egzemplarzach modeli i śledzeniem wszelkich nowinek, które pomagają im stworzyć maksymalnie wierne modele statków, okrętów, samolotów, pojazdów… Zobaczcie świetne modele głównie jednostek pływających – statków i okrętów autorstwa Jana Golombka i Andrzeja Szulca.

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Elementy do tworzonych modeli WYKONUJE W DRUKARCE 3D grudziądzanin Jan Golombek, pasjonat tramwajów i znakomity modelarz (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu