Ferie przy sztaludze, na scenie i z lalkami – pacynkami. Teatr w Grudziądzu zaprasza dzieci i młodzież. Wybierz warsztaty i zapisz się!

Kto nie zaplanował sobie jeszcze ferii zimowych? CK Teatr ma jak zwykle ciekawą ofertę – warsztaty plastyczne i teatralne. Bezpłatne. Trzeba się tylko na nie zapisać.  

Dla dzieci i młodzieży zawsze atrakcyjne są warsztaty teatralne. Poprowadzi je reżyser bajek, aktor Zbigniew Kulwicki. Będą ćwiczenia aktorskie także na prawdziwej, teatralnej scenie… Na zdjęciu: scena z bajki Jaś i Małgosia”. FOT. CK TEATR

Co konkretnie na ferie proponuje dzieciom i młodzieży Centrum Kultury Teatr w Grudziądzu?

WARSZTATY PLASTYCZNE: od 30 stycznia do 3 lutego, w godzinach od 10.00 do 12.00.

Może przyjść każdy, nawet jeśli nie ma talentu do sztuk plastycznych a chce się nauczyć podstaw rysunku, kompozycji, dobory kolorów. Zajęcia plastyczne w czasie przerwy w nauce odbywają się już od wielu lat i mają swoich stałych bywalców. Warsztaty to przede wszystkim czas spędzony w miłej atmosferze. To świetna zabawa w artystycznej atmosferze   tworzenia czegoś nowego. Nie każdy może być artystą, ale każdy może świetnie się bawić z farbami czy kredkami stojąc przed sztalugą. To oferta dla dzieci i młodzieży w wieku 6 do 18 lat.

Warsztaty odbędą się pod kierunkiem Marianny Gitner-Sawistowskiej, która na co dzień prowadzi pracownię plastyczną „Kredka” w CK Teatr. Zapisy pod numerem telefonu 56 – 69 68 906.

WARSZTATY TEATRALNE: od 6 do 10 lutego, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Ciekawe zajęcia na scenie zainteresują z pewnością nie tylko tych, którzy szczególnie interesują się teatrem. Warsztaty są dla szerokiego grona młodych ludzi. Spotkania prowadzić będzie reżyser bajek i aktor Zbigniew Kulwicki, który przekaże uczestnikom część swojej teatralnej wiedzy.

Takie spotkania są zawsze doskonałą okazją do przełamania strachu przed publicznymi występami. Można poćwiczyć dykcję i sprawdzić swoje, być może ukryte, talenty aktorskie.
Teatr zaprasza młodych ludzi w wieku od 14 do 21 lat.

Zbigniew Kulwicki –  reżyser, aktor, animator zajęć teatralnych dla dzieci i młodzieży. Zapisy pod numerem telefonu 56 – 69 68 921.

WARSZTATY TWORZENIA PACYNEK PALUSZKOWYCH z Teatrzykiem Lalek „Miszmasz”. Na te spotkania Teatr zaprasza w dwa dni:  6 i 9 lutego w godz. 10.00 do 13.00 (sala 24 na I piętrze).  

Pani Renata Boguska zaprasza na wspólne szycie zimowych pacynek paluszkowych. Kto lubi pobawić się igłą i nitką, to dla niego są te warsztaty. Będzie mógł wykonać samodzielnie niedźwiadka polarnego (poniedziałek, 6 lutego) i bałwanka (czwartek, 9 lutego). A jeśli czasu wystarczy (bo jednak szycie absorbuje uwagę, energię, czas) to będą także animacje – ćwiczenia jak teatralnie ożywić pacynki, własne, małe rękodzieła. Kto chętny? Zgłaszajcie się, bo ilość miejsc jest ograniczona zapisami!

Mogą przyjść dzieci i młodzież a nawet bardzo małe dzieci, ale z rodzicami.
UWAGA !!! Na te zajęcia obowiązują limity do 15 osób. 

Zajęcia poprowadzi Renata Boguska – opiekun Teatrzyku Lalek „Miszmasz”. Zapisy pod numerem telefonu 56-69 68 921.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ferie przy sztaludze, na scenie i z lalkami – pacynkami. Teatr w Grudziądzu zaprasza dzieci i młodzież. Wybierz warsztaty i zapisz się!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu