Ferie zimowe w Grudziądzu już za miesiąc! A zapisy na wakacyjne warsztaty w Muzeum ruszą 2 stycznia

W naszym województwie ferie zimowe rozpoczną się 30 stycznia i potrwają do 12 lutego. Młodzi mieszkańcy mogą zapisać się na ciekawe zajęcia w grudziądzkim Muzeum. Zapisy ruszą 2 stycznia!

W Muzeum Handlu Wiślanego bardzo popularne są warsztaty piekarnicze. FOT. MARYLA RZESZUT

Muzeum w Grudziądzu przygotowało warsztaty dla uczniów w czasie ferii. Od poniedziałku, 2 stycznia rozpoczną się zapisy na zajęcia.

Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim są od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku.

Szczegóły warsztatów przygotowanych dla najmłodszych odbiorców są tutaj: https://muzeum.grudziadz.pl/aktualnosc-623-biale_wakacje… Zgłoszenia na zajęcia przyjmować będzie Dział Edukacji i Promocji (tel. 56 46 590 63 w.18) oraz Muzeum Handlu Wiślanego (tel. 56 46 590 63 w. 62) od 2 stycznia 2023 r. Na wszystkie zajęcia wstęp jest płatny. Koszt to 12 zł od osoby.

Grupy i uczestników indywidualnych obowiązują zapisy. Maksymalna liczba osób w grupie – 25.                                                                             Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim są od 30 stycznia do 12 lutego 2023 roku.        (marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ferie zimowe w Grudziądzu już za miesiąc! A zapisy na wakacyjne warsztaty w Muzeum ruszą 2 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu