Ferie zimowe potrwają od 12 do 25 lutego. Półkolonie organizują SP 8 i SP 21 w Grudziądzu. Zapisy do 19 stycznia

W czasie ferii zimowych w Grudziądzu zorganizowane zostaną półkolonie dla uczniów  klas I-VIII uczęszczających do grudziądzkich szkół podstawowych.

Rodzice, którzy chcą, aby ich dzieci skorzystały z tej formy opieki, mogą zapisywać swoje pociechy do 19 stycznia w tych szkołach, które półkolonie organizują.

Ferie zimowe w województwie kujawsko-pomorskim przewidziane są od 12 do 25 lutego. Półkolonie będą organizowane na terenie dwóch szkół:

  1. Szkoły Podstawowej Nr 8, ul. Mikołaja z Ryńska 6,
  2. Szkoły Podstawowej Nr 21, ul. Nauczycielska 19

Odbywać się będą w godz. 7.00 – 16.00, po uprzednim podpisaniu przez rodziców  dokumentów oraz wniesieniu opłat ustalonych przez organizatora półkolonii.

Druki dokumentów wydaje lub przesyła rodzicom szkoła, do której dziecko uczęszcza.

Wypełnione i podpisane dokumenty rodzice dostarczają w godz. 7.30 – 15.30 bezpośrednio do sekretariatów szkół, które organizują półkolonie w czasie ferii zimowych.

W każdej szkole opracowano atrakcyjny program z różnorodnymi zajęciami dla dzieci m.in. plastyczne, muzyczne, sportowe, wyjścia do kina, muzeum, biblioteki, na basen i lodowisko oraz wycieczki.

Jakie będą koszty w SP 8 i SP 21 w Grudziądzu? Obiad – 8 zł + 1 zł napój = 9 zł za jeden dzień. Za 1 tydzień – 45 zł

Dodatkowe koszty półkolonii (bilety wstępu, materiały, przejazdy itd.) to na tydzień 250 zł od osoby.

Łączna kwota na tydzień to 295 zł.

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Ferie zimowe potrwają od 12 do 25 lutego. Półkolonie organizują SP 8 i SP 21 w Grudziądzu. Zapisy do 19 stycznia

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu