Festiwal „W oparach absurdu” wygrała Fundacja FETA i spektakl „Wstydź się”. Grudziądzka Wiosna Teatralna zakończona

Komediodramat z Joanną Brodzik i Beatą Kawką publiczność wybrała za najlepszy spektakl festiwalu.

Anna Janosz, dyrektor CK Teatr w Grudziądzu (z prawej) ogłasza wyniki głosowania publiczności. Obok Szymon Gurbin, wiceprezydent Grudziądza i Ewelina Dąbrowska (CK Teatr).

Czyżby zadziałała zasada, że ostatnie przedstawienie widzowie najlepiej zapamiętali i zagłosowali właśnie na „Wstydź się” autorstwa Weroniki Murek, w reżyserii Julii Mark? Ta właśnie sztuka wygrała m.in. ze spektaklem Teatru Ateneum „Dzień świra” czy opartym na faktach, świetnie zrealizowanym monodramie „Kalifornia nieśmiertelni” Teatru Współczesnego ze Szczecina.

Fundacja FETA (Teatr Fundacji Edukacji Teatralnej i Artystycznej) otworzy zatem nowy sezon teatralny 2024/2025 w Grudziądzu. Przed publicznością wylosowany został karnet dla dwóch osób, który otrzyma Izabela Żóchowska. Jest to bezpłatna wejściówka na wszystkie spektakle nowego sezonu w CK Teatr w Grudziądzu.

Wiceprezydent Grudziądza Szymon Gurbin oficjalnie ogłosił, że Grudziądzka Wiosna Teatralna „W oparach absurdu” została zakończona.

Tekst i fot. Maryla Rzeszut

Joanna Brodzik (z prawej) i Beata Kawka wystąpiły w zwycięskiej sztuce „Wstydź się”.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Festiwal „W oparach absurdu” wygrała Fundacja FETA i spektakl „Wstydź się”. Grudziądzka Wiosna Teatralna zakończona

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu