Festyn „Parafia Dzieciom” na Strzemięcinie przyciągnął wiernych do wspólnej zabawy. Były pokazy, konkursy, gry, występy i wspólne śpiewanie (zdjęcia)

W pierwszą niedzielę po Dniu Dziecka, w parafii p.w. św. Maksymiliana Kolbe odbył się festyn. To już tradycja, że na wspólnej imprezie bawią się dzieci, młodzież i dorośli.

Było sporo atrakcji: pokaz sprzętu straży pożarnej, prezentacja sprzętu policyjnego, konkursy z nagrodami, gry i zabawy. Zapewniono też występy. Prezentowała się młodzież z Warsztatu Terapii Zajęciowej, Diakonia Muzyczna „Wypłyń na Głębię”, Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, dyrektor Domu Kultury w Rybnie – Jarosław Rolkowski oraz duet wokalny Teresa Chodyna i Edmund Otremba. Było też wspólne śpiewanie pod przewodnictwem organisty, Mateusza Hoppe. Na festyn parafialny na Strzemięcinie przybył też Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Festyn „Parafia Dzieciom” na Strzemięcinie przyciągnął wiernych do wspólnej zabawy. Były pokazy, konkursy, gry, występy i wspólne śpiewanie (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu