Firma Strabag do 2027 roku wybuduje basen przy szkole na Strzemięcinie w Grudziądzu. Umowa już jest podpisana. Koszt inwestycji to 35,6 mln zł.

Wyczekiwana przez mieszkańców inwestycja jest realizowana! Nowoczesna pływalnia będzie służyła uczniom i wszystkim chętnym.

Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski podpisuje z przedstawicielami firmy Strabag umowę na budowę basenu przy ZSO na Strzemięcinie.

Maciej Glamowski, prezydent Grudziądza podpisał umowę z wykonawcą – firmą Strabag, która zrealizuje projekt budowy basenu przy Zespole Szkół Ogólnokształcących na osiedlu Strzemięcin.

Koszt tej inwestycji sięga 35,6 miliona złotych
, w tym aż 30 milionów złotych pozyskano z funduszy „Polski Ład”.

Budowa basenu rozpocznie się już w tym roku i potrwa do 2027 roku. W planie jest nie tylko budowa basenu, ale także nowej drogi dojazdowej do pływalni a także bezpiecznej drogi dojazdowej do obiektu szkolnego. W obiekcie znajdzie się miejsce na kawiarenkę, w której będzie można poczekać na kąpiące się dziecko lub samemu zrelaksować się po pływaniu.

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Firma Strabag do 2027 roku wybuduje basen przy szkole na Strzemięcinie w Grudziądzu. Umowa już jest podpisana. Koszt inwestycji to 35,6 mln zł.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu