Firma Unitrak przebuduje ul. Kościuszki w Grudziądzu. Od skrzyżowania z ul. Anny Walentynowicz do Solnej

To dobra wiadomość na „gwiazdkę” dla mieszkańców ul. Kościuszki. Po raz kolejny przetarg na modernizację tej ulicy został ogłoszony 28 października. Tym razem wreszcie (w grudniu) wyłoniono wykonawcę: jest to firma Unitrak.

Nawierzchnia ul. Kościuszki w Grudziądzu pilnie wymaga remontu…

Remont przeprowadzony zostanie na całej ulicy, od skrzyżowana z ul. Anny Walentynowicz do Solnej.

Pieniądze w budżecie miasta na modernizację ul. Kościuszki w Grudziądzu są przewidziane dzięki zwiększeniu środków na ten cel w październiku, podczas sesji Rady Miejskiej.  

Wykonawca modernizacji (firma Unitrak) wybrany został 19 grudnia 2022 roku.

(marz)

FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Firma Unitrak przebuduje ul. Kościuszki w Grudziądzu. Od skrzyżowania z ul. Anny Walentynowicz do Solnej

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu