Gdy do przystanku na Rynku zbliżał się tramwaj, na torach nagle pojawił się pan zbyt mocno świętujący Dni Grudziądza. Motorniczy momentalnie zahamował (zdjęcia)

No kochani, tak się bawić nie będziemy! To, że tramwaje wożą nas przez 3 dni za darmo, nie znaczy, że trzeba zaraz padać przed nimi na twarz! W piątek o godz. 21.07 jeden pan, co zbyt mocno świętował, upadł na tory tuż przed nadjeżdżającym tramwajem.

Stało się to u zbiegu Szewskiej i Rynku w Grudziądzu. Motorniczy zahamował natychmiast. A że jechał wolno, bo za chwilę miał zatrzymać się na przystanku, nie miał z tym problemu.

Funkcjonariusze firmy ochroniarskiej Solid przebywali akurat w pobliżu Rynku, podbiegli sprawdzić, czy leżącemu nic się nie stało, czy nie trzeba w czymś pomóc. Mężczyzna trochę poleżał, po chwili wstał i poszedł….

TEKST I FOT. MARYLA RZESZUT

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Gdy do przystanku na Rynku zbliżał się tramwaj, na torach nagle pojawił się pan zbyt mocno świętujący Dni Grudziądza. Motorniczy momentalnie zahamował (zdjęcia)

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu