Góra Zamkowa w Grudziądzu będzie bardziej przyciągać mieszkańców i turystów. Także niepełnosprawnych. Ruszyła rewitalizacja

Zgodnie z zapowiedzią rozpoczęły się prace, które jeszcze bardziej uatrakcyjnią Park Miejski na Górze Zamkowej. Realizowane są prace według projektu Izabeli Zwolickiej i Magdaleny Biernat.

Tak jak planowano – posadzone zostaną nowe rośliny. Takie, które przed laty rosły w tym miejscu. Nawiązywać będą do historycznej szaty roślinnej.

Tyko przypomnijmy, że na Górze Zamkowej uruchomione zostaną dwie fontanny, powstanie altana widokowa i plac zabaw dla dzieci. Łatwiejszy dostęp do atrakcji na Górze Zamkowej zyskają osoby niepełnosprawne.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Góra Zamkowa w Grudziądzu będzie bardziej przyciągać mieszkańców i turystów. Także niepełnosprawnych. Ruszyła rewitalizacja

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu