Grudziądzka firma Expert wygrała przetarg na remont pętli autobusowej w Mniszku

Przetarg na wyczekiwaną inwestycję drogową w Grudziądzu został  rozstrzygnięty. Najlepsza okazała się firma Expert z Grudziądza.  Za niecałe 450 000 zł. zmodernizowana zostanie pętla autobusowa w Mniszku.  

Umowę na wykonanie prac w ramach remontu pętli autobusowej w Mniszku Zarząd Dróg Miejskich podpisze w przyszłym tygodniu.

Co obejmuje remont pętli w Mniszku?

– wykonanie nowych wjazdów

– wykonanie nowej nawierzchni z kostki betonowej

– stworzenie odpowiedniego miejsca do montażu stacji ładującej autobusy elektryczne.

Wykonawcą tej modernizacji jest grudziądzka firma Expert.

(marz)

Podziel się tym wpisem

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram

Portal eGrudziadz odżył!
Rozpoczynamy całkiem nowy etap

Witajcie Internauci!
Ruszamy z całkiem nową odsłoną portalu newsowego www.egrudziadz.pl
Dobrych informacji nigdy za wiele! Będziemy wam ich dostarczać. Na pewno bez fake newsów, których ostatnio w mediach całe mnóstwo. Bez jednostronnych nagonek, w czyimś interesie.
Dla nas liczy się prawda, sprawdzone informacje, ciekawa forma, wysłuchanie wszystkich stron zainteresowanych problemem, kontakt z czytelnikami. Dlatego już piszą dla Was dziennikarze profesjonaliści, z wieloletnim doświadczeniem w dużych, regionalnych dziennikach. Znający prawo prasowe i etykę zawodu dziennikarza. Znający miasto i jego problemy. Nie wahający się podejmować trudnych tematów.
Znajdziecie na naszej stronie ciekawe informacje z regionu, Polski i świata, ale przede wszystkim i najwięcej – z Grudziądza. Będą wywiady, newsy, dobre relacje z wydarzeń, fotogalerie, filmiki wideo i komentarze. Także opinie Czytelników.
Zapraszamy dotychczasowych sympatyków tej gazety internetowej i już od teraz zamierzamy przyciągać całe mnóstwo nowych.
Maryla Rzeszut, redaktor naczelna gazety internetowej www.eGrudziadz.pl

Grudziądzka firma Expert wygrała przetarg na remont pętli autobusowej w Mniszku

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Musisz zaakceptować by korzystać z serwisu